Що робити при болі у вухах

Болезни и их лечение29 февраля 2020 в 16:04
Болезни и их лечение Що робити при болі у вухах

Гострий біль у вусі і закладеність може свідчити про низку проблем, починаючи від сірчаної пробки і закінчуючи інфекційним захворюванням.

Вухо людини — складний орган, який відповідає за сприйняття звуку. Саме будова органу призводить до підвищеного ризику виникнення інфекції або інших захворювань.

Як позбутися від болю у вусі?

Перше, що ви повинні зробити при болі у вухах — записатися до лікаря. Якщо потрапити до лікаря в цей ж день не вдасться, пропонуємо вам кілька методів, які допоможуть трохи зняти біль у вусі.

Чим можна вилікувати вухо?

Якщо у вусі почалися больові відчуття у вигляді прострілів, зберігати спокій складно навіть самому терплячому людині. Якщо біль настільки сильна, що ви не в змозі її терпіти, пропонуємо випити такі медикаменти: нурофен, кетанов.

Кілька рекомендацій, які допоможуть прибрати біль

1

Якщо біль почав розвиватися як наслідок простудного захворювання, рекомендуємо замовити краплі в ніс. Це допоможе зменшити набряк слизової оболонки;

2

Компрес зі спиртом. Відразу хочемо зробити акцент на тому, що робити компреси при підвищеній температурі категорично заборонено. Чиста марля згортається в кілька разів. Прорізати в ній отвір таким чином, щоб в нього входило вухо. Спирт підігрівається до 40 градусів. Марля промачівают рідиною і віджимається. Розміщується пов’язка таким чином, щоб вухо залишалося незакритим. Зверху укутайте вухо рушником. Зафіксуйте і залиште на 3 години.

Народні методи лікування вушної болю

Є велика кількість народних методів, які допоможуть полегшити біль. Але не варто їх вважати панацеєю. Це тимчасове знеболююче, яким можете скористатися до відвідування лікарні.

1

Лавровий лист;

Кілька лаврових листiв заливаються водою і доводяться до кипіння. Відвар перелити в термос і залишити на кілька годин настоюватися. Закапувати по 8 крапель в вухо.

2

Цибуля.

Лук відомий як відмінний протизапальний засіб. Подрібнити і процідити через марлю. Кілька крапель закапати у вухо на ніч.

Зверніть увагу! Якщо ніякі народні засоби не допомагають, не варто зволікати — терміново звертайтеся до лікарні!

Чого робити не варто?

  • Не варто використовувати краплі за рекомендацією друзів або фармацевтів.
  • Не зловживайте антибіотиками.
  • Якщо народні засоби допомагають лише на короткий проміжок часу, необхідно звернутися за допомогою до лікаря.

Бережіть своє здоров’я!

Поделиться на Facebook