Що робити при тошноті

Питение29 февраля 2020 в 16:11
Питение Що робити при тошноті

Мабуть з нападами нудоти стикався абсолютно кожен. Це дуже неприємний симптом, і всі хочуть уникнути блювоти з подальшими наслідками. Тому ми хочемо представити вам кілька рекомендацій про те, як правильно поводитися у разі нудоти.

Рекомендації для лікування нудоти

1

Не потрібно лежати;

У лежачому положенні шлунковий сук просувається по стравоходу, що призводить до посилення почуття нудоти. Тому лікарі не рекомендують лягати після прийому їжі. Крім того не потрібно стискати черевні м’язи, щоб не здавити шлунок. При нудоті рекомендується сісти і мінімізувати рух.

2

Подихайте повітрям;

Відкривши вікно і сівши біля нього ви провітріть кімнату і зможете відволіктися. До того ж свіже повітря сприяє полегшенню нудоти.

3

Холодні компреси;

Нудота нерідко викликає підвищення температури. Тому не зайвим буде на 3-5 хвилин покласти на шию змочену в холодній воді тканину, що має привести до зниження температури і зникання нудоти.

4

Глибоке дихання;

Цей метод корисний від нудоти тривожним станом. Здійсніть глибокий вдих носом, а по закінченню 3-5 секунд зробіть повільний видих. Повторити цю процедуру рекомендується 2-3 рази.

5

Ромашковий чай;

Відвари з ромашки широко використовуються в народній медицині при різних захворюваннях, в тому числі і при нудоті. Такий чай має заспокійливий ефект і допомагає заснути. Для приготування необхідно залити 1 ст.л квітів склянкою окропу, настояти протягом 5 хвилин і випити дрібними ковтками.

6

Лимон;

Цей цитрус містить лимонну кислоту. І якщо до нудоти привів наприклад запор, то сік лимона з водою може позбавити вас від цього почуття. Також рекомендується просто понюхати розрізаний лимон від нудоти.

7

М’ята.

Заваріть чай з м’ятою. Його запах також полегшує стан нудоти.

Чого робити не можна

1

Не вживайте газовану воду і солодкі напої;

Це може привести до здуття живота і кислої відрижки. А солодкі напої лише посилять нудоти. Якщо виникає відчуття спраги, то найкращим варіантом для її втамування стане очищена вода.

2

Відмовляємося від важкої їжі.

Навіть після зникнення почуття нудоти, рекомендується утриматися від прийому жирної і важкої їжі. Рекомендується вживати рис, банани, картопляне пюре або варені яйця.

Якщо самостійно позбавитися від нудоти не виходить, або виникають попутні симптоми, то терміново зверніться за консультацією до лікаря!

Поделиться на Facebook