Як лікувати вітрянку

Болезни и их лечение29 февраля 2020 в 14:46
Болезни и их лечение Як лікувати вітрянку

Більшість хворiють вітрянкою ще в дитячому віці, але … Іноді ця недуга виникає і у дорослих людей. І щоб він пройшов без ускладнень, знадобиться провести правильне лікування, про яке ми розповімо по тексту нижче.

Симптоми вітрянки

На перших етапах спостерігається:

  • часткова або повна втрата апетиту;
  • постійна слабкість;
  • примхливість (у дітей), роздратування (у дорослих).

Через кілька днів на всьому тілі з’являється висип у вигляді рожевих цяток, моментально наповнюються прозорою рідиною. Вони сильно схожі на мозолі, які лопаються через 2-3 дня, і на їх місці з’являються виразки.

Лікування у дітей

1

Коду вітрянка з’являється у немовляти в легкій формі, осередки мажуть зеленкою або «Феністил-гелем». При наявності ускладнень потрібна госпіталізація;

2

У однорічних дітей захворювання протікає під акомпанемент високої температури, і крім препаратів для обробки висипів їм призначають жарознижуючі засоби;

3

У підлітковому віці при вітрянці можуть з’являтися головні болі, судоми, проблеми з диханням. Тому обов’язковою умовою лікування стане не тільки використання медикаментів, а й постільний режим, поряд з правильним харчуванням.

Лікування у дорослих

1

Вітрянка в легкій формі;

У цьому випадку пацієнт відчуває себе задовільно. Спостерігається незначне підвищення температури, висип тримається близько 3-4 днів, а після бульбашки лопаються і починають гоїтися.

2

Середня форма;

У цій ситуації виникають головні болі, з’являється слабкість і висока температура. Висип тримається близько 7 днів. Для лікування використовують зеленку і жарознижуючі. У рідкісних випадках може знадобитися госпіталізація.

3

Важка стадія.

Інтоксикація, слабкість, сонливість, судоми, головний біль, висока температура (до 40). Висип покриває всю справу, в тому числі особа і статеві органи. Найчастіше лікування проходить в умовах стаціонару, і лікар призначає препарати, відштовхуючись від індивідуальних особливостей організму.

Харчування при вітрянці

У момент хвороби пацієнтові рекомендується відмовитися від звичної їжі, і сісти на дієту. Ідеальним варіантом стануть продукти, що містять білки, вуглеводи і вітаміни. Припустимо споживання меду, будь-якого хліба, нежирного м’яса і молочних продуктів. Також необхідно вживати побільше рідини. Їжу приймати рекомендується невеликими порціями по 5-6 разів на добу!

Поделиться на Facebook