Як скачати вайбер на комп’ютер

Интернет29 февраля 2020 в 12:43
Интернет Як скачати вайбер на комп’ютер

Смартфон давно став невід’ємною частиною життя, і є незамінним помічником для будь-якої людини. З його допомогою можна дивитися фільми, грати, виходить в інтернет, а також спілкуватися з рідними та друзями. І для останніх цілей останнім часом найчастіше використовується не стандартна зв’язок, а різні месенджери і програми. Яскравим представником цієї категорії є утиліта з назвою Viber. Але як бути, якщо телефону немає під рукою, а зв’язатися з людиною потрібно саме цим способом? Все просто! Знадобиться лише встановити Вайбер на ПК. Не знаєте як це зробити? Тоді терміново ознайомтеся з наведеними нижче матеріалом.

Що таке Вайбер?

Це спеціальний додаток, за допомогою якого користувачі можуть здійснювати безкоштовні аудіо та відео дзвінки в будь-яку точку земної кулі. На його сторінках можна запустити і груповий чат для спілкування, обмінюватися з користувачами смайлами, відсилати голосові повідомлення, фотознімки, відеозаписи та різні документи в текстовому варіанті. І все це виконується в лічені секунди. При цьому використовувати додаток пропонується абсолютно на безкоштовній основі і при високому рівні безпеки особистої інформації.

Установка Viber на ПК

Перш ніж приступати до установки на комп’ютер, знадобиться завантажити і поставити програму на власний смартфон. Після потрібно лише дотримуватися наступну інструкцію.

1

Знаходьте в мережі сайт з додатком і качаєте його на ПК;

2

Запускаєте інсталятор;

3

Вибираємо папку збереження програми та інші параметри;

4

Чекаємо поки програма встановиться на комп’ютер;

5

Для входу вказуємо номер мобільного телефону;

6

Отримуємо код активації і вводимо його до відповідного рядка.

Справу зроблено! Тепер можна користуватися всіма можливостями Viber на ПК.

Переваги застосування

До достоїнств утиліти відносять:

  • доступність на безкоштовній основі;
  • широкий функціонал;
  • якісну технічну підтримку;
  • можливість спілкуватися на великих відстанях;
  • постійні оновлення.

Ставши користувачем цієї програми ви зможете зв’язатися з друзями і близькими людьми, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. Знадобиться лише мати доступ до мережі інтернет і не забути взяти в подорож власний ноутбук. Так ви заощадите пристойну суму на послугах операторів за роумінг, і зможете залишатися на зв’язку в цілодобовому режимі, незалежно від місцезнаходження!

Поделиться на Facebook