Як завантажити телеграм на комп’ютер

Телеграм29 февраля 2020 в 13:13
Телеграм Як завантажити телеграм на комп’ютер

Telegram — це одне з найбільш популярних додатків, яким користується більшість людей. Воно дозволяє імітувати соціальну мережу, а також обмінюватися даними між всіма пристроями, яке підключені до одного аккаунту. Користуватися ним приємно на смартфоні, але що робити, коли мова заходить про комп’ютер? Сьогодні ви дізнаєтеся про те, як встановити Telegram на ваш комп’ютер.

Чи є Telegram на комп’ютер?

Відповідь очевидна — так. Ця програма спочатку було розроблено для смартфона, однак в подальшому успішно перенесено на персональний комп’ютер. При чому в програмі на комп’ютері у вас буде більше можливостей, ніж на смартфоні. Як мінімум, за рахунок клавіатури ви зможете швидко друкувати.

Завантажити програму можна безкоштовно, для цього не потрібно оплата ваших дій. Від вас буде необхідний лише номер телефону і доступ до нього, так як для користування програмою потрібно реєструватися на номер. Немов реєстрація профілю.

Також настійно рекомендується завантажувати програму тільки з офіційного сайту. Так ви зможете захистити себе від небажаних вірусів, а також забезпечите свій комп’ютер від проникнення в нього зломщиків. Програма працює швидко і відмінно підходить для безлічі завдань.

Покрокова інструкція

Щоб завантажити Telegram, вам необхідно:

1

Відкрити офіційний сайт. Зробити це можна за посиланням https://telegram.org/;

2

Завантажити необхідну вам версію. Це може бути як PC (звичайний комп’ютер), так і Mac або Linux;

3

Після того, як ви скачаєте файл його необхідно запустити. Зробити це можна подвійним натисканням мишки;

4

Вкажіть шлях установки вашої програми у вікні. Там же рекомендується ставити галочку на появу ярлика програми на робочому столі. Це на розсуд, дія не обов’язкова;

5

Тепер вам необхідно тільки чекати, поки програма самостійно встановиться на ваш комп’ютер. По закінченню цього дії, натисніть кнопку «Finish». Програма буде запущена автоматично, якщо ви залишите галочку;

6

При вході у вас зажадають номер телефону. Це нормальна процедура, вказуємо номер;

7

Далі на ваш номер прийде СМС, в якому буде вказано необхідний вам код;

8

Вводите код в поле, яке буде доступно вам, після чого підтверджуєте його.

Усе. На цьому ви зможете встановити Telegram на свій комп’ютер і отримаєте всі можливості до керування ним.

Поделиться на Facebook